​Pasditja sot me bubullima të shumta

13:28 / E premte, 15 Qershor 2018

Moti sot do të shoqërohet me reshje lokale shiu.

Parashikimet e motit për ditën e sotme tregojnë se përveç reshjeve të shiut dhe freskisë, dita e sotme pasdite do të shoqërohet edhe me bubullima.

Ndërsa nesër pritet të ketë edhe shtrëngata shiu

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400