30-vjeçarja ‘ta jep’ për 15 mijë lekë, ja sa lehtë i gjen vajzat në Tiranë (Foto +18)

15:08 / E enjte, 12 Tetor 2017

 

Kohët e fundit janë përhapur gjithmonë e më shumë vajzat të cilat ofrojnë trupin e tyre përkundrejt pagesës

Nëse deri pak kohë më parë ky lloj biznesi ishte disi i kamufluar, ku duhet të kishe njohjet e duhura për të siguruar një vajzë për seks, tashmë teknologjia ka thjeshtuar gjithçka.

Janë të shumta faqet në rrjetin social Facebook që tashmë të sigurojnë këtë “shërbim”, madje duke i nxjerrë jashtë loje “tutorët” e vjetër.

Kështu një djalë ka kontaktuar me një faqe e cila që nga emri nuk të linte dyshime për atë që ofronte, shkruan Jeta Osh Qef, trasnmeton lajmi.net.
Biseda që do të shikoni në vijim duket aq normale a thua se po bisedojnë për një mall të çfarëdoshëm, psh një makinë.

Mekanizmi është i thjeshtë, faqja të dërgon foton “e mallit” dhe nëse të pëlqen ajo dhe tarifa, ti lë numrin tënd të telefonit dhe “pakoja” të mbërrin në vendin e konsumimit të “shkëmbimit tregtar”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400