5 filmat që do t’ju ndihmojë për të nxitur fantazinë në dhomën e gjumit

16:05 / E mërkure, 08 Gusht 2018

Netët e nxehta mund të bëhen edhe më të nxehta.

Sado që temperaturat vazhdojnë të shënojnë rritje dhe në këtë drejtim nuk keni asnjë zgjidhje, atëherë ju mbetet t’u kundërpërgjigjeni atyre me të njëjtën monedhë – në dhomën e gjumit.

Filmat që jua nxisin edhe më shumë fantazinë në shtrat mund t’ju propozohen në çdo kohë, por kjo listë me 5 filmat erotikë më të mirë, do t’ju ndihmojë edhe për të mësuar histori të ëmbla dashurie. Dhe jo vetëm kaq…

5. Malena – 2000

4. Cheky – 2000

3. Henry and June – 1990

2. Nymphomaniac Part I & II

1. Dreamers – 2003

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400