5 pozita për një seks më të zjarrtë

15:40 / E diell, 25 Shkurt 2018

 

 

Pozita e “lugës” është e mrekullueshme për intimitet – në thelb është seks dhe përqafime të kombinuara së bashku – por nganjëherë, njeriu dëshiron diçka më shumë.

Dhe për ta bërë seksin më të zjarrtë, mund t’i përdorni këto pesë pozita seksuale si në ilustrimet më poshtë:

1. Luga shërbyese

2. Luga e “qenit”

3. Luga e shtrirë

4. Lugë lumi

5. Luga e argjendtë

Ilustrimet u krijuan nga Jill Hamilton, e cila shkruan në blogun “In Bed With Married Women”.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/shneta/5-pozita-per-nje-seks-me-te-zjarrte-504239/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400