7 shkaktarët e çrregullimeve të ereksionit

15:54 / E enjte, 17 Maj 2018

Nëse keni probleme gjatë marrëdhënies seksuale, nuk jeni të vetmit. 1 në 10 meshkuj vuajnë nga çrregullimi i ereksionit në një periudhë të jetës së tyre.

 Ka shumë arsye pse meshkujt mund të kenë vështirësi në shtrat dhe Dr. Seth Rankin, duke folur për “Daily Star”, tregon 7 arsyet e këtij çrregullimi.

“Një burrë mund ta humbasë ereksionin për disa arsye, fizike dhe psikologjike”, shprehet doktori anglez.

Më poshtë zbuloni 7 shkaqet që çojnë në çrregullime me ereksionin.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400