Astrologe Meri ka lajme të këqija për këto dy shenja

15:42 / E mërkure, 13 Qershor 2018

Astrologe Meri njofton se sot “Mërkuri” do jetë afër me asteroidin “Quaor” i cili është si një rreze drite mbas kaosit.

Një ndikim i ngadaltë por i thellë do na shoqërojë edhe sot dhe do na sjellë fuqi si udhërrëfyes vendimesh. Meri ka lajme të mira në përgjithësi për të gjitha shenjat, por dy prej tyre duhet të kenë kujdes.

Virgjëresha duhet të ketë kujdes nga manipulimet ndërsa Shigjetari do përballet me një vështirësi.

“Virgjeresha duhet te kete kujdes dhe te mos bjere ne manipulime apo ne mungese optimizmi pasi edhe pak ka mbetur nga rruga e veshtire”

“Shigjetari mund te kete perballje nje marreveshje te veshtire apo nje partner te veshtire ku do mund te fitojne dominancat”, njofton Meri.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400