Çifti ‘i çmendur’: Serbi bënë seks të egër në ballkon (Pamjet +18)

10:29 / E premte, 20 Tetor 2017

 

Një çift në Serbi kanë dal jashtë rrjedhave të normales kur kanë dalë për të bërë seks në ballkonin e banesës së tyre.

Ata janë filmuar nga fqinji tyre përballë i cili më pas e ka publikuar videon në internet në një faqe të Serbisë.

Ata e kanë zgjedhur që këtë punë ta kryejnë kah pasditja atëherë kur ka rënë terri. siç duket pasi ka qenë stina e verës, çifti e kanë pasur vapë për të kryer punë brenda banesës.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400