Çifti s’bëhej me fëmijë pasi kryenin vetëm seks anal

13:41 / E diell, 26 Gusht 2018

Një çift i martuar, i cili nuk po arrinte të bëhej me fëmijë, thuhet se kishin kryer vetëm seks anal për pothuajse katër vjet, kjo përshkak të mosdijes dhe informimit rreth këtij procesi.

E gjithë kjo u kuptua kur një mjek në Kinë, zbuloi se gruaja ende ishte e virgjër, njofton Klan Kosova.

Bashkëshorti dhe gruaja e paidentifikuar, të moshës 26 dhe 24 vjeç, kërkuan obstetërorin Liu Hongmei më parë këtë vit, kur një ekip mjekësh vizitoi fshatin e tyre në qytetin Bijie në provincën jugperëndimore të Kinës.

Ajo u citua të thoshte: ‘Çifti ishte shumë i ri, burri 26 dhe gruaja 24. Ata ishin shumë të shëndetshëm, por megjithëse u martuan për katër vjet, nuk mund të konceptoheshin.’

“Familja e tyre u jepte atyre shumë stres për shkak të saj”, shtoi ajo.

Ndërsa pyeti për historinë mjekësore të gruas gjatë vizitës në fshat, Liu u tha se çifti kishte marrëdhënie seksuale rregullisht.

Gruaja zbuloi gjithashtu se përvoja ishte “jashtëzakonisht e dhimbshme” për të çdo herë, por ajo vuajti atë me shpresën për të mbetur shtatzënë.

Simptomat e gruas i dhanë mjekut Liu që të besonte se ajo mund të kishte një lloj sëmundje gjinekologjike.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400