“Me dashuri nga Tirana”! Google kap pamjen e pazakontë në rrugët e kryeqytetit

19:57 / E hëne, 27 Gusht 2018

Nuk janë të pakta rastet kur makina e “Google Street View” ka fotografuar në rrugët e mbarë botes skena nga më të çuditshmet.

 Por ajo që gjendet në një prej rrugëve të Tiranës është ndoshta imazhi përfaqësues i shoqërisë tonë, e dhunshme!

Ekzaktësisht në rrugën “Violeta Manushi”, kamerat e Google Street kanë kapur një skenë llahtari sherri, ku janë përfshirë dy djem dhe 3 gra.

Njëri nga djemtë është i zhveshur dhe i zbathur, çka do të thotë që sherri kishte degraduar. /Joq

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/fun/me-dashuri-nga-tirana-google-kap-pamjen-e-pazakonte-e-kane-rruget-e-kryeqytetit-570524/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400