Del në xhamin e makines nudo, jep shfaqe për shoferet e tjerë, por perplas koken dhe vdes (Video)

14:29 / E enjte, 12 Tetor 2017

 

Një grua Ruse 35 vjece me emrin Natalia Borisovna Borodina ka gjetur vdekjen teksa ka qene me pushime në Republiken Domenikane.

Video është shperndare live në internet.

Ajo gjeti vdekjen e menjehërshme pasi goditi shtyllën e një drite në rrugë teksa e kishte gjysmën e trupit jashtë dhe po jepte shfaqe teresisht e zhveshur.

Videoja e regjistruar nga miku i saj ukrainas, i quajtur si Ivanna Boirachuk, 32 vjeç, ai ndalet menjëherë pasi ka një ulërimë të mbytur nga gruaja.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400