Dhëndri shokon dasmorët, ja çfarë i bën nuses së tij (video)

22:13 / E martë, 10 Janar 2017

 

Nje lojë e cila ka ngjallur te qeshura dhe reagime te ndryshme gjate dasmes.

Ishte momenti kur dhendri duhet ti gjente nuses tek kemba rripin e virgjerise dhe t’ja hiqte. Ai ka zgjedhur te fuse koken ne mes te kembeve te saj per ta realizuar qellimin, nje veprim qe shkaktoi te qeshura por edhe kritika.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400