Djaloshi mes 5 demave, e pabesueshme se si arriti të shpëtoi (Video)

15:56 / E mërkure, 14 Mars 2018

Një djalosh ka qenë vërtetë me fat në një përplasje me demat.

I gjendur në një situatë vërtetë të frikshme, ai arriti që të mbijetoi duke shmangur tragjedinë nga përplasja me ta.

Madje, djaloshi arriti që t’i përplasë demat në mes vete.

🎥 [Video] Hayat her zaman bu kadar şans tanımaz.

🎥 [Video] Hayat her zaman bu kadar şans tanımaz.

Publié par Türkiye Gazetesi sur mercredi 14 mars 2018

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400