Djem vëmendje! Ja disa ide dhuratash shumë interesante për të dashurat tuaja për Shën Valentin

07:39 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

Ndihmoni me punët e shtëpisë

Po mbajeni mend mirë këtë gjë. Nuk është nevoja të bëni çdo punë të mundshme, thjesht i dhuroni të dashurës apo gruas tuaj një ditë relaksi. Aq më tepër se nëse doni të bëni ndonjë punë duhet të dini se në ditët e sotme çdo gjë është lehtësuar nga teknologjia.

Masazh

Të jesh i rritur është një punë shumë e vështirë për të gjithë, sidomos për gratë që kanë mbi supe disa përgjegjësi më shumë. Në rast se i jepni gruas tuaj një kartë dhuratë për të kaluar një ditë në ‘spa’, dijeni se do të ngelet shumë e kënaqur.

Kujdesuni për fëmijët

Për një mama të zënë dhe shumë të lodhur nuk ka kënaqësi më të madhe se sa të marri një ditë pushim dhe dikush tjetër të kujdeset për fëmijët. Mund t’i thoni gruas tuaj të bëj një listë me aktivitete të cilat më pas të gjitha këto gjëra duhet t’i zgjidhni vetë.

Provoni maska fytyre në kushte shtëpie

Në kohën që ju merreni me ndonjë punë shtëpie, mund ta lini të dashurën tuaj të bëj vetë maskë fytyre në kushte shtëpie. Ku ka femër që nuk e adhuron të kujdeset për trupin, flokët apo fytyrën e saj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400