Dy të rinj filmohen duke bërë seks haptazi në publik – Pamje për të rritur (Video +18)

20:38 / E mërkure, 18 Tetor 2017

 

Një çift në Letoni e kanë zgjedhur si të rrugës të kryejnë marrëdhënie seksuale mes vete, në kabinën ku pritet për të hipur në autobus.

Personi i cili e ka bërë publike video në LiveLeak, ka ironizuar me ta duke shkruar se “a është kjo mënyra më e mirë për ta pritur autobusin?”.

Në video shihet qartë se personi i cili e ka filmuar të gjithë ngjarjen është kthyer mbrapsht me veturë për t’i filmuar ata.

Nuk ka informacione se çka ka ndodhur me personat në fjalë, por nëse në Letoni ekziston një ligj si në shumë shtete në Evropë atëherë ata do të duhej të dënoheshin për shkeljen e ligjit për sjelljen morale në publik.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400