A e dini si krijohen paratë? Krijimi i kartmonedhës €20

08:16 / E martë, 28 Gusht 2018

A e keni menduar ndonjëherë se si krijohen paratë?

Një video tregon se si krijohen kartmonedhat 20 euro.

Për më shumë, ndiqeni videon më poshtë.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400