A është kjo femra me trupin më seksi në planet?

10:07 / E mërkure, 02 Maj 2018

Amanda Lee di si t’i pushtojë rrjetet sociale me fotografitë e saj tërheqëse.

Trajnerja e fitnesit dhe ylli i Instagramit, kalon ditë të tëra duke publikuar këshilla shëndeti dhe ushtrimesh për 4 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Përveç këshillave që ajo i publikon, nuk mungojnë edhe fotografitë super-seksi, shkruan Gazeta Express.

Ajo ka një fizik aq të përsosur sa që nga ndjekësit e saj ajo quhet “më e mira në planet”. Në fotografitë e fundit të publikuara në Instagram, ajo ka mahnitur të gjithë me trupin e saj seksi.

Shikoni fotografitë:

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400