Gjimnazistët futen në klasë dhe bëjnë…shoku që lanë roje te dera u bëri gropën (VIDEO)

12:05 / E enjte, 11 Janar 2018

 

E kishin menduar edhe me detaje madje, duke lene shokun e tyre roje te dera qe te mos vinte njeri, por ai u ka bere gjemen.

Vetëm një ditë më parë rinisi mësimi për nxënësit dhe studentët pas pushimeve të festave të fundvitit. Por siç duket fillimin e shkollën më shumë se kushdo e kanë pritur adoleshentët e dashuruar.

Siç raporton gazetari i “Aldo Morning Show”, dy të dashuruar në një gjimnaz në Fier kanë lënë një shok roje pas derës së klasës dhe kanë qëndruar të dy brenda.

Por gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç duhet pasi shoku i tij ka njoftuar edhe shokë të tjerë dhe kanë parë të rinjtë, të cilët sipas gazetarit ishin në intimitet.

“Gjimnazistët kanë hapur derën dhe i kanë parë shokët të cilët ishin në intimitet. Vajza ka marrë çantën dhe është larguar me vrap, ndërkohë që djali ka diskutuar me shokët e tij”, tha gazetari.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400