Godasin Vajzat Nga Shqipëria: Më mirë martohemi me Serbë se sa me Kosovarë (VIDEO)

14:56 / E hëne, 13 Nëntor 2017

 

Shqiptaret nuk po heqin dorë nga martesa me serbët.
Madje kohëve të fundit martesat po vazhdojnë masivisht.
Disa nga serbët janë kundër këtyre martesave.

Këtë e kanë vërtetuar disa komentues të Telegrafit serb,
të cilët kanë thënë se këto martesa janë të gabuara.

Mirëpo ka të tillë që mendojnë ndryshe duke thënë se gratë shqiptare janë vetësakrifikuese,
i respektojnë burrat dhe familja për to është e shenjtë.
Shikoni videon:

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400