Hapet klasa ku femrat stërviten lakuriq (FOTO)

10:51 / E martë, 13 Shkurt 2018

Një mësuese e jogës ka hapur një klasë ku gratë që kanë dëshirë që të bëjnë joga duhet që të zhvishen lakuriq.

Mësuesja Rosie Rees, 30 vjeç, nga Perth, Australia, shprehet se praktikimi i artit të lashtë lakuriq i ndihmon gratë të lehtësojnë stresin, të fitojnë besimin tek format e trupit të tyre dhe të përmirësojnë marrëdhëniet dhe jetën e tyre seksuale.

Rees thotë se janë të shumta gratë që vijnë tek ajo për të bërë joga nudo.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400