Hapet në Abi Çarshi ‘Sanremo pastry shop’ , vendi që ua ëmbëlson Festat e fundvitit (Video)

18:02 / E hëne, 10 Dhjetor 2018

 

Një kafeje apo një çaji me shoqëri të mirë asesi nuk duhet t’i mungojë një ëmbëlsirë për ta shijuar pafundësisht ndejën.

E kush më mirë se ‘’Sanremo pastry shop’’, mund t’ju shërbejë me ëmbëlsirat më të mira në vend.

Nga tani e tutje nuk keni pse të brengoseni për festat, ditëlindjet apo përvjetorët e ndryshëm, pasi për ju mendon “Sanremo pastry shop’’, duke ju sjellë tortet me shijen më të mirë që se keni provuar ndonjëherë.

“Sanremo pastry shop’’, ka hapur pikën më të re në Prizren në Abi Çarshia.

Një ambient i ngrohtë me staf profesional që përkujdesen deri në detaje duke ofruar kualitet të lartë të pa shoq.

Andaj, nxitoni dhe provoni shijet në ‘’Sanremo pastry shop’’!

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400