Historia prekëse e burrit që i dhuron gruas të tij të sëmurë të njëjtën kuti çokollatash prej 39 vitesh edhe pse ajo nuk e njef

07:09 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

Një burrë i ka dhuruar gruas së tij një kuti me çokollata çdo vit, për 29 vite me radhë.

Historia bëhet më prekëse kur burri tregon se gruaja e tij është e sëmurë pasi ajo është e prekur nga dementia.

Ron dhe Donna Kramer janë një çift i martuar të cilët u njoftuan në vitin 1979 kur Ron trokiti në derën e saj teksa po punonte.

Pasi filluan të dilnin së bashku, Ron e pyeti Donnan se çfarë do të dëshironte si dhuratë për Shën Valentin.

Ajo i tha se dhurata ideale për të do të ishte çokollatat e zeza nga Buffet’s Candies. Ron i plotësoi dëshirën.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400