Horoskopi/ Si sillet çdo shenjë kur është e zemëruar – Foto

13:12 / E martë, 08 Maj 2018

A keni menduar ndonjëherë se astrologjia mund të ndikojë në mënyrën tuaj të të menduarit? Edhe nëse duket absurde, ndodh. A keni përjetuar ndonjëherë një zemërim ekstrem dhe jeni përpjekur ta fshihni derisa të shpërthejë?

Edhe nëse është një ndjenjë që askush nuk dëshiron ta provojë, është diçka e pashmangshme. Gjëja që pak njerëz dinë është se astrologjia ndikon në mënyrën tonë të veprimit, edhe kur zemërohemi. Në varësi të kohës së vitit në të cilin kemi lindur, do të sillemi ndryshe: ka nga ata që nuk mund ta mbajnë veten, ata që ruajnë një qetësi të caktuar dhe ata që preferojnë të ikin.

Kjo është mënyra se si çdo shenjë zodiakale vepron kur është e zemëruar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400