Incident në emision, balerina ngre këmbët dhe… ndodh ajo që s’pritej (Video)

08:54 / E enjte, 12 Janar 2017

 

Si çdo balerinë profesione, edhe Alba Hoxha, bukuroshja që performon në emisionin investigativ “Stop”, është hasur me një incident të vogël.

Siç duket edhe në këtë vide të disa ditëve më parë Alba, ka qenë duke performuar një spërkatë vertikale, teksa në momentin që ka ulur këmbët është ngatërruar me getat që kishte veshur. Një incident i vogël, të cilin Samiri e kaloi me nota humori.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400