Ja çfarë ndodh me njerëzit që masturbohen shpesh…

10:03 / E martë, 13 Shkurt 2018

Masturbimi është një prej gjërave më normale në botë dhe është e kotë që të shtiremi se nuk e bëjmë.

Por ekziston një “manual udhëzimesh” dhe çdo person tenton të ndjekë vetëm dëshirat e tij, kur i dedikohet autoerotizmit.

Duke qenë se është diçka private, të gjithë janë të lirë të jenë kreativë e hera herës edhe të çuditshëm.

Ja çfarë bëhet realisht kur masturbohemi:

Shihen filma me pullë të kuqe pa u prekur

– Kjo është një prej gjërave më të zakonshme që ndodh. Kjo pasi në këtë mënyrë shkalla e eksitimit është shumë e lartë.

Përdoren lodra seksi gjatë dushit

– Bërja e dyshit në fund të një dite të stresuar, është një prej gjërave më të bukura në botë. Më mirë akoma nëse mbyllet me një moment kënaqësie. Janë të shumtë ata që përdorin lodra seksi, gjatë kohës që janë në vaskë.

Mendohet për partnerin gjatë kohës që shihen filma me pullë të kuqe

– Është e kotë të mohohet, shpesh kush masturbon mendon për partnerin ose për personin me të cilin dëshiron të bëhet seksi. Është një mënyrë e mirë për të rritur eksitimin.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400