Jam 42 vjeçare nga Prishtina dhe dua të ju tregoj historinë time të seksit me një…

15:13 / E hëne, 13 Nëntor 2017

 

Jam 42 vjeçare nga Prishtina dhe dua te ju tregoj historinë time me një punëtorë…  per te kuptuaar kete histori lexini krejt lajmin dhe e merrni vesh me pas se cka ka ndodhen krjejt Jam 42 vjeçare nga Prishtina dhe dua te ju tregoj historinë time me një punëtorë.

I dashuri im hapi zemren time nga gjoksi im dhe ishte i pabesueshëm. Lidhja jonë më ka transformuar tërësishtë jetën time, të cilën nuk e kam ëndërruar as me burrin tim të vërtet.

Jam e martuar që 20 vite dhe kemi dy fëmijë të mëdhenjë. Kliko reklamen poshtë dhe në fund të shkrimit të gruas e ke numrin e gruas për ta kontaktuar tani.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400