Ka frekuentuar mbi 100 burra të martuar, rrëfehet Gweneth Lee (Foto)

09:08 / E mërkure, 16 Maj 2018

47-vjeçarja Gweneth Lee, ka fjetur me mbi 100 burra të martuar, e ndjehet krenare për lidhjet e saj.

 Konsulentja financiare në Londër, pretendon se meshkujt kalojnë shumë kohë pa kryer marrëdhënie seksuale me gratë me të cilat janë martuar.

E ftuar në ITV, ajo shprehet krenare për “misionin” e saj, pasi të dashurit e saj kanë krijuar një marrëdhënie më të qetë me gratë e tyre.

Ajo beson se burrat e martuar shkojnë me të sepse marrëdhënia me gratë e tyre ka ndryshuar. e pavarësisht se shkon me burra të martuar, ajo nuk ndihet aspak fajtore për këtë fakt.

“Më shumë se një mashkull më ka thënë se: Lidhja me ty ka bërë që të kem një jetë më të qetë me gruan”, ka deklaruar Gweneth Lee.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400