“Kam 6 muaj pa bërë seks”, 52-vjeçari shqiptar bën kërkesën e papritur (Video)

15:26 / E martë, 09 Janar 2018

 

“Kërkoj grua, kam 6 muaj pa bërë seks”, kjo ishte kërkesa e 52-vjeçarit nga Cerriku, i cili telefonoi sot në “Aldo Morning Show”. Sefedini tha se është divorcuar me gruan prej 4 vitesh pasi kishte një tjetër.

“Flas nga Cerriku, jam shofer, jam 52 vjeç i ndarë nga gruaja. Po më gjete një grua mirë do bësh, unë lekë kam se kam punuar shofer. Pa lekë s’të merr njeri. Me gruan jam ndarë. Më la se u mora me njërën unë dhe e lashë pas dore. Ajo tani ka ikur në Greqi. Tani kërkoj një çfarë të dalë, se kam 6 muaj pa bërë seks. Kam 4 vjet që jam ndarë, tani mar ndonjërën i jap ndonjë 5 mijë lekësh”, tha Sefedini.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400