“Kam bërë seks gjithë ditën dhe nuk ndjehem fajtore”

10:19 / E diell, 14 Janar 2018

 

Ajo është gjithmonë e më shumë nën presionin e shoqërisë për të krijuar një familje.

Por aktorja dhe modelja Helen Wood thotë se nuk është gati dhe për këtë nuk ndjehet keq.

“Gjithandej shoh promovimin e dashurisë, e familjes, e jetës me fëmijë dhe lidhjes bashkëshortore, ku bën seks gjithë ditën pa u ndjerë fajtore”.

“Epo unë kam bërë seks me të dashurit e mi, i kam q… ata gjithë ditën dhe nuk jam ndjerë kurrë fajtore”.

“Pasi kam mbushur 30 vjeç, e kam ndarë mendjen. Jo se nuk do të vazhdoj të bëj seks. Por për herë të parë në jetën time e kam kuptuar se jam e lumtur vetëm”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400