Këto janë 5 fotografitë më të zjarrta të dashurës së deputetit kosovar (Foto)

13:36 / E premte, 12 Janar 2018

 

Vajza nga Tirana tash e sa kohë ka marrë vëmendjen e gjithë shtypit rozë duke qenë më e komentuara.

Në shumë intervista ka qenë transparente duke treguar gjithçka rreth jetës së saj, e cila ka dëshirë të bëjë karrierë si show girl.

23-vjeçarja bionde ka filluar me modën, baletin, prezantimin dhe pretendon të investojë në muzikë.

Me imazhet e postuara nëpër rrjete sociale dhe me format bombastike që ka, ‘e dashura e deputetit’ ka pushtuar mediat rozë.

Iva Aliko madje ishte përfolur shumë për një lidhje të mundshme me një deputet kosovar, emrin e të cilit nuk e ka bërë publike.

Ju sjellim 5 nga fotografitë më joshëse dhe provokative të modeles shqiptare.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400