Kjo është shenja e favorizuar për sot

13:21 / E premte, 04 Maj 2018

Hëna në shenjën tuaj e bën ditën më të shkëlqyer dhe të kënaqshme përreth teje.

Në punë ndjehesh në qiellin e shtatë, dhe iniciativat e tua po japin frytet e mrekullueshme.

Ke mundësinë të bëhesh popullor, duke përmirësuar reputacionin tënde, edhe në publik, nëse ta kërkon puna.

Në fushën e ndjenjave Afërdita të fton të gëzosh gjërat e thjeshta të bëra me shumë zemër.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400