Kur engjëjt duan të paralajmërojnë apo të kujtojnë diçka, të dërgojnë këto shenja. Mos i nënvlerëso!

11:50 / E martë, 13 Shkurt 2018

Engjëjt janë mbrojtësit dhe udhëheqësit tanë. Ata janë shpirtra hyjnorë të dashurisë dhe dritës që punojnë me ne për të na ndihmuar përgjatë jetës sonë. Engjëjt mbrojtës janë unikë për çdo person; secili prej nesh ka engjëjt e vet. Për disa njerëz mund të jetë vetëm një, ndërsa për disa të tjerë mund të jenë disa; dhe secili mund te kërkojë të ketë më tepër engjëj pranë vetes, nëse e ndjen të nevojshme. Ata e respektojnë vullnetin tënd të lirë dhe nuk do të ndërhyjnë në jetën tënde, për aq kohë sa nuk e kërkon ti një gjë të tillë, apo për aq kohë sa jeta jote nuk është në rrezik.
Kur ti kërkon për udhëheqjen e tyre, engjëjt e tu do të komunikojnë nëpërmjet ndjenjave të tua të zgjuara, ose nëpërmjet mënyrave të tjera të shumta.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400