Kur përjeton një ditë të keqe… (FOTO)

09:21 / E enjte, 30 Gusht 2018

Disa njerëz thonë se ushtrimet fizike mund të bëjnë mrekulli për të përmirësuar një ditë të keqe.

Të tjerët besojnë se të kesh një ditë të mirë ose të keqe varet kryesisht nga qëndrimi yt. Ata që kanë mbijetuar në ditët më të këqija, ka shumë të ngjarë që të bien dakord se merr pak nga të dyja për t’u rimëkëmbur nga një e vështirë.

Sidoqoftë, ndonjëherë, ka disa situata ku duket se asgjë nuk mund të ndihmojë!

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400