Kush bën seks më të mirë dhe më shpesh: biondet, brunet apo flokë kuqet?!

22:37 / E martë, 10 Janar 2017

 

E dini se ngjyra e flokëve të femrave ndikon në performancën e tyre seksuale?!

Këtë përfundim e ka nxjerrë një studim i kryer nga portali ‘Match” i cili mori në shqyrtim mbi 600 femra, me ngjyra flokësh të ndryshme, pa bërë diferencë nëse ishin të lyera apo natyrale.

Përfundimi doli se femrat bionde mendojnë më shumë për seksin gjatë javës, e pas tyre vinin ato brune e më pas ato me flokë të kuqe.

Gjithashtu hulumtimi shtoi se femrat bionde kanë më shumë partnerë se ato brune e flokë kuqe.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400