Ky është aeroporti më i mirë në botë

16:05 / E martë, 28 Gusht 2018

 

Shumë njerëz janë dakord se aeroportet janë ndoshta pjesa më e vështirë e secilit udhëtim.

Megjithatë, ekziston një aeroport që jua garanton udhëtimin tuaj më të mirë – është kurorëzuar edhe si aeroporti më i mirë në botë.

Këtë vit, Aeroporti i Singaporit, Changi fitoi çmimin “Aeroporti më i mirë në botë” dhe këtë për herë të gjashtë rresht.

Në këtë aeroport nuk mungon kinemaja, pishina, jacuzzi, lojërat e ndryshme dhe kopshtet e mahnitshme rreth tij.

Udhëtarët e vlerësojnë gjithashtu përkushtimin e aeroportit për pastërtinë, efikasitetin dhe shërbimin ndaj klientëve.Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400