Lajm i mirë për personave që iu vije era e çorapeve

00:48 / E martë, 23 Janar 2018

Kjo kompani pretendon të shesë çorapët e para pa erë në botë.

MeltMall është i vendosur për ta rrëzuar njërin nga armiqtë më të hidhur të njerëzimit: erën e keqe të këmbëve.

Kompania kineze është më e njohura për përpjekjet e saja për të zgjidhur ankesën e madhe të njerëzve sa i përket kësaj çështjeje.

Tani, kjo kompani po lanson çorapët “MP Magic” e cila pretendon se janë çorapët më të mira në botë kundër aromës së keqe, transmeton Indeksonline.

Materialet janë me tre materiale- argjend, bakër dhe zink- të cilat supozohet se vrasi bakteret e djersëve tona që shkaktojnë erën e pakëndshme.

Gjithashtu këto çorape janë të dizajnuara në atë mënyrë që shumë pak do e vëreni që keni mbathur çorape

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400