Land Rover vjen me dushin për qentë

13:49 / E diell, 26 Gusht 2018

Brendi i njohur i veturave “Land Rover” është tradicionalisht i prirur për të festuar Ditën e Qenve e cila është më 26 gusht, përcjell Klan Kosova.

Me këtë rast, kompania në fjalë ka do të nis një gamë të re të “gjërave këndshme” dukë shndërruar kështu pjesën e pasme të modelit të saj “Discovery” ose “Velar” në një vend të freskët për qentë.

Me një mundësi hyrjeje nga prapa, me ujë të rrjedhshëm si dhe me sistemin e shpërlarjes e bënë “Roverin” të jetë unik në këtë kategori.

Çmimet do të fillojnë nga 397 euro për një “Paketë transportuese të kafshëve”.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400