Lezhiani në pikë të hallit: Zura gruan duke futur kokën në…, s’dua që nusja ime të shikojë ashtu gjërash ordinere

09:46 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

Kjo histori ka shkaktuar shumë humor në rrjete sociale dhe po bën xhiron e rrjetit. Një 41-vjeçar ka rënë në hall me gruan e tij, pasi kjo e fundit i është futur me “kokë” leksioneve të seksit. Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”.

“E keni në terezi ju, jo më la, jo e lashë. Fundja të dashur e keni, po ne që po na dalin gratë duarsh si t’ja bëjmë?!

Jam 41 vjeç lezhian dhe gruan e kam marrë me dashuri. E kam 12 vite më të re.

Ne kemi një jetë të bukur bashkë, ama shpesh herë i kam thënë që nuk merr vesh shumë nga jeta. Me pak fjalë e kam ngacmuar shumë herë që shumë gjëra nuk i di edhe në intimitet.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400