Lumi i përmbytur krijon një ujëvarë të fuqishme pranë rrugës /VIDEO

20:15 / E martë, 28 Gusht 2018

Një lumë i përmbytur krijoi një ujëvarë të fuqishme pranë një rruge të zënë.
Manzoor Ahmed Shejh kapi skenën mahnitëse në Kerala, Indi, ku shi i madh bëri që një një lumë të shpërthejë nga shtrati i saj, transmeton lajmi.net.

Shoferët e makinave që kalonin aty pranë u tronditën nga rryma titanike e ujit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400