Mëngjes i lehtë veror

09:16 / E shtunë, 14 Korrik 2018
1 porcion përmban:
1 lugë gjelle musli
1 lugë gjelle fara të lulediellit
1 lugë gjelle fara kia
1|4 e mollës
1|4 banane
4 – 5 thelba arra
4 lugë gjelle jogurt
1 lugë mjaltë
Boronicë ose mana nga një lugë gjelle sipas dëshirës
Jogurti është një përbërës ideal i mëngjesit për verën.Frutat, farat dhe musli gjithashtu ju bëjnë të ndjeheni më lehtë, të ngopur dhe me shumë energji deri në mesditë. 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400