Mizore babai para policisë, hedhë foshnjën e tij nga çatia (Video)

17:50 / E premte, 13 Prill 2018

Ky është momenti kur një baba i çmendur e aq i dëshpëruar për të ndaluar prishjen e shtëpisë së tij në një fshat e cila ishte ndërtuar paligjshëm kryen një veprim mizor duke hedhur foshnjën e tij nga çatia, shkruan The Sun, transmeton Indeksonline.

Ndërsa një negociator i policisë përpiqej ta ndalonte në kryerjen e këtij krimi, policë të tjerë fshehurazi u rreshtuan për të pritur beben në rast se babai e gjuan poshtë.

Një duzinë me oficerë nga Shërbimi Policor i Afrikës së Jugut kryen detyrën e tyre duke e pritur dhe shpëtuar fëmijën një vjeçar. Kjo pasi babai e kishte seriozisht me kërcënimin e tij.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400