Mos u habisni! Kjo është shenja më paragjykuese e horoskopit!

00:50 / E enjte, 22 Mars 2018

 

Ne shpesh përqendrohemi te pozitivja, duke injoruar negativen.
Kur emocionet tona janë jashtë ekuilibrit, kjo ndikon në gjithë jetën tonë.

Por duhet ta dini se është po aq e rëndësishme që të merrni anën negative, anën më të keqe të zodiakut.

Ata janë të organizuar dhe planifikojnë çdo gjë paraprakisht. Ata mendojnë me kokë dhe jo me zemër dhe për fat të keq, ata shpesh fyejnë dhe mbajnë pakënaqësi në vetvete.

Kini kujdes kur flisni me Virgjëreshën, sepse ajo do iu gjykojë vazhdimisht. Ata që mbartin këtë shenjë janë perfektionistë të fokusuar në detaje.

Virgjëresha ka një kujtesë të mirë, që do të thotë se ata do të kujtojnë çdo detaj! Truri i tyre është arma më e fuqishme dhe ata gjithashtu janë tepër kërkues nuk do të gëzohen, çfarëdo që të bëni për ta.

Ata mezi tregojnë emocione dhe mezi e dinë se çfarë është dashuria e vërtetë. Për ta, çdo gjë përfundon në seks. Ata nuk kanë ndjenja!
Thjeshtë qartë bukur dhe pa gabime, Virgjëresha është një tmerr i vërtetë

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400