Në mes të raportimit gazetari “sulmohet” nga kafshët

12:12 / E mërkure, 10 Janar 2018

 

Një skenë e  pazakontë ndodhi në kopshtin zoologjik në Norfolk duke dëshmuar se sa e paparashikueshme është puna e gazetarëve.

 Gazetari televiziv i BBC, Aleks Danlop, po raportonte nga kopshi zoologjik i  i Banamit në Norfolk të Anglisë, kur një bandë e vërtetë e lemurëve u vërsul drejt tij, transmeton VideoPress.

 Dhe edhe kur gjërat dukej se u qetësuan pak, lemurët vendosën përsëri të “sulmonin” gazetarin.

 Në këtë situatë të papritur edhe vetë gazetari  nuk e dinte se çfarë të bënte dhe si të mbrohej.

Shikoni pamjet: 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400