Nëse e shikoni gjatë këtë fotografi, ajo do të zhduket!

14:12 / E diell, 03 Qershor 2018

Fotografi të iluzioneve optike kemi të shumëta që janë shpërndarë në rrjetet sociale dhe në web faqet e ndryshme në internet.

 Ato janë nga më të ndryshmet, duken se po lëvizin edhe pse janë statike, të gjitha këto janë asgjë tjeter vetëm Iluzion optik

Testojeni këtë që u tha: përqendrojeni shikimin tek fotoja më poshtë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400