Njihuni me tortën më të çuditshme në botë. Ka formën e një nuseje dhe vlen 15 mijë dollarë

07:43 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

Torta, e cila ka thyer rekord mendohet të prezantohet në një panair në Dubai.

Një vajzë nga Londra ka vendosur të ndërtojë një tortë që po i suprizon të gjithë.

Debbie ingham ka prezantuar ëmbëlsirën me katër diamante tre karatësh, ku vlera e secilit arrin në 15 mijë dollarë.

Ajo ka treguar se pajisjet tjera për ta plotësuar pamjet përfshijnë 1 mijë imitime perlash dhe 5 mijë lule, duke arritur në vlerën 1 milionë dollarë.

Ndërsa përbërësit janë 20 kg çokollatë belge, 1 mijë vezë si dhe 50 kg dekorim të bardhë.

Përfundimi i ksaj po mahnit të gjithë botën me pamjen e mrekullueshme të krijuar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400