Nuk do t’i njihni: Kështu dukeshin figurat më me ndikim në botë kur ishin të rinj (Foto)

13:10 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Është e vështirë të  hapësh sot gazetat dhe mos ta shohësh fytyrën e presidentit amerikan Donald Trump.

Ne jemi mësuar me fizurën e tij të pazakontë dhe rrobat e shtrenjta, por a mund ta imagjinoni atë në uniformë ushtarake kur ishte vetëm njëzet vjeç? Apo Vladimir Putinin në një këmishë me shirita?

Në galerinë e mëposhtme, do të shihni gjithashtu se si  dukej një nga mjeshtrit më të mëdhenj të skandaleve në botë, Silvio Berlusconi, si dhe Mbretëresha Elizabeta II dhe Barack Obama, transmeton InfoPress.

Disa prej tyre me siguri nuk do t’i njihni.

 

Donald Trump

Mbretëresha Elizabeta II

Michelle Obama

 

Vladimir Putin

Xhorxh Bush

Hillary Clinton

 

Hugo Chavez

 

Boris Jelcin

 

Fidel Kastro

 

Che Guevara

 

Margaret Thatcher

 

Brack Obama

 

Kate Midelton

 

Silvio Berlusconi

Related image

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400