Po ju sjellim edhe disa foto të guximshme të kurtizanave të Parisit (KUJDES +18)

21:54 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Nji koleksionues francez ka arritë me e sigurue nji koleksion të rrallë fotografish të disa prostitutave franceze në vitet 1930, raporton “Vice”.

Ai i bleu ato nga nji person në moshë, i cili kërkonte me mbetë anonim.

Fotot kallxojnë se qysh jeta seksuale e atyne viteve ka qenë mjaft aktive dhe nuk doket me pasë ndonji ndryshim të madh me kohët e sotme.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400