Po shkonte në dasmen e saj, arrestohet nusja

09:44 / E martë, 13 Mars 2018

Një nuse është arrestuar gjatë rrugës për në dasmën e saj të hënën. Amber Young u akuzua se kishte aksidentuar 2 makina në efektin e alkoolit.

Sipas policisë, 32 vjeçarja nga Arizona u arrestua pasi u lajmëruan për një aksident ku u përfshinë 3 makina. Nusja u arrestua për drejtimin e makinës nën efektin e alkoolit ndërsa shkonte në dasmën e saj, shkruan ora news.

Nga aksidenti mbeti i plagosur një person që u dërgua në spital me lëndime të lehta.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400