Prekëse! Lopa vrapon pas të vegjëlve, të cilët po i largojnë nga ajo

07:38 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Kjo video shfaq videon prekëse kur një nënë-lopë vrapon pas të vegjëlve të saj, pasi ata i morën për t’i dërguar diku larg saj.

Në pamjet e realizuar nga një dëshmitar i kësaj ngjarje, shihet se si kjo lopë vrapon me shpejtësi pas tyre, transmeton Indeksonline.

Kjo tregon se sa është e madhe dashuria e një nëne për të vegjlit e saj, edhe nëse ata nuk janë qenie njerëzore

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400