Qeni e mëson njeriun – kështu bëhet triku me këmbë, o njeri!

09:25 / E enjte, 30 Gusht 2018

Një qen i racës husky është treguar shumë inteligjent në një video.

Njeriu, pranë tij, tenton të bëjë një truk me këmbë, por e ka të pamundur.

Kur e sheh këtë gjë, qeni e mëson se si duhet bërë një gjë të tillë!

Për më shumë, ndiqeni videon.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400