“Qenke shumë p***, çmimi 50 euro”

16:18 / E enjte, 18 Maj 2017

 

Prostitucioni është konsideruar si një fenomen i paligjshëm në vende të shumta të botës dhe në Shqipëri duket të jetë prezent dhe nuk do të ndalet.Kemi publikuar shpesh mesazhe të ardhura në redaksi, ku persona të caktuar ushtrojnë një “biznes” të paligjshëm, por fotot që kanë mbërritur së fundmi në redaksinë tonë kanë treguar më shumë.

Ka qenë një i ri ai që ka bërë publike rastin e një vajze të quajtur Xhulia, e cila ofron 50 euro seks përfshirë kokainë gjatë aktit.

Xhulia i kërkon që t’ia dërgojë paratë tutores së saj të quajtur Migerta dhe nuk ndalon së shkëmbyeri dhe foto të nxehta, me qëllim që ta bëjë për vete “klientin”.

Në momentin që ai kërkon të shohë më shumë, ajo “ia pret” shkurt duke i thënë se nëse nuk bindet, pazari do të rritet.

Mesazhet që do të shihni më poshtë janë të pacensuruara dhe këshillohet që të lexohen nga personat mbi moshën 18./JOQ/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400